masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Telefon

YENİCE KERİMOĞLU SUCUKLARI

Ödeme ve Teslimat

Satıcı Firma: PINARHİSAR GIDA DAĞITIM LİMİTED ŞİRKETİ

Satıcı Firmanın Web Sitesi: yenicekerimoglu.com.tr

Satışa Konu Olan Ürün: yenicekerimoglu.com.tr  internet sitesi üzerinden satılan tüm ürünler. 

Satıcı Firma Adresi: PINARHİSAR GIDA DAĞITIM LİMİTED ŞİRKETİ

Merkez: Hürriyet Mevkii, Mareşal Fevzi Çakmak Sk. No:4 - Yenice Köyü Pınarhisar / Kırklareli

Satıcı Firma Telefon Numarası: 0850 307 69 55

Satıcı Firma Faks Numarası: 0 288 685 52 67

MADDE 2- SÖZLEŞMENİN KONUSU

İşbu sözleşmenin konusu, Alıcının Satıcıya ait yenicekerimoglu.com.tr web sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve cayma hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE 3- GENEL HÜKÜMLER

3.1.Alıcı, yenicekerimoglu.com.tr internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, tüm vergiler dahil satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ve bunun masraflarının alıcı tarafından karşılanacağına, teslimatın gerçekleştirileceği süreye ve satıcının tam ticari unvanı, açık adresi ve iletişim bilgilerine ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

3.2. Alıcı; bu sözleşmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, satıcı tarafından tüketiciye verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyid etmiş olur.

 

3.3. Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için alıcının yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde alıcı veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Kargo ve Teslimat bilgileri kısmında gösterilen teslimata ilişkin her türlü kargo ücreti alıcı tarafından karşılanacak olup siparişine ilişkin faturasına ''Kargo Ücreti'' adı altında yansıtılacaktır.

3.4. Sözleşme konusu ürün, alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden satıcı sorumlu tutulamaz.

3.5. Kargo firmasının, ürünü alıcıya teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün alıcıya teslim edilememesinden dolayı satıcı sorumlu tutulamaz.

3.6.Müşterinin ürünü iade etmesi durumunda ürün iade etme şartlarına uygunsa ürün bize ulaştığı andan itibaren on(10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.Alıcının kredi kartı ile yaptığı ödemelerde ise, ürün tutarı, siparişin alıcı tarafından iptal edilmesinden sonra 2-6 hafta arasında  ilgili bankaya iade edilir. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra alıcı hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, alıcı, olası gecikmeler için satıcının herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve satıcı tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından alıcı hesabına yansıtılmasının ortalama 2 ile 3 haftayı bulabileceğini şimdiden kabul etmektedir.

MADDE 4- TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

Teslimat masrafları alıcıya aittir. Satıcı, web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan ettiği durumlarda, teslimat masrafı satıcıya aittir. Teslimat; stokun müsait olması ve mal bedelinin satıcının hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. Herhangi bir nedenle mal/hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı mal/hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

MADDE 5- MAL/HİZMETİN PEŞİN FİYATI

Mal/hizmetin peşin fiyatı sipariş sonucu düzenlenen Mesafeli Satış Sözleşmesinde belirtilen fatura özeti ve ürün ile birlikte müşteriye gönderilen fatura içeriğinde mevcuttur.

MADDE 6-CAYMA HAKKI: 

İşbu sözleşme kapsamında verilen siparişler, siparişin verilişinden en geç 2 saat sonrasına kadar mesai saatleri içerisinde  0212 654 62 57-0507 869 55 50 numaralı telefonları arayarak cayma hakkı kullanılabilinir. Kargoya verilmiş olan ürünler, ürün kullanmadan tahrip etmeden/bozmadan, ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmaması şartı ile teslim tarihinden itibaren bir (1)günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilme hakkına sahiptir. Kargo teslim termini sebebiyle iade taleplerinde ücret iadesi yapılmamaktadır. Siparişi aldığınızda firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer istenmeyen bir durum varsa kargo elemanına tutanak tutturunuz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak  yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayın. Ambalajlı açılmış, zarar görmüş, ürünler ile ne suretle olursa olsun kullanılmış tüm ürünlerde iade, 27 Kasım 2014 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 15. Maddesi hükmü gereğince, kabul edilmemektedir.
  

MADDE 7-YETKİLİ MAHKEME
Is bu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI nın veya SATICI nın yerleşim yerindeki TÜKETICI MAHKEMELERI yetkilidir. Siparişin elektronik ortamda onaylanması durumunda, ALICI is bu sözleşmenin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılır.

Ödeme ve Teslimat